Skip to content

KONCERT

www.koncertnalavicke.sk

Sme ľudia, čo majú radi hudbu. Sme ľudia, presvedčení, že treba pomôcť hudobníkom, kapelám a prežiť a zotaviť sa z tohto obdobia, keď kultúra prišla o svoj domov. 

Koncert na lavičke je projekt, s ktorým môžete podporiť svoje obľúbené kapely, hudobníkov a interpretov. Maloformátové koncerty, nahrávané vo vysokej kvalite zvuku a obrazu, tak že hudbu vnímate úplne zblízka. Uvidíte svojich obľúbených interpretov tak zblízka, ako ich môžu vidieť väčšinou len ich dobrí kamaráti. Po každom koncerte vás ešte čaká živý rozhovor s umelcami cez chat a video.Tu im môžete vyjadriť podporu, niečo sa opýtať a oni vám budú odpovedať a komentovať vaše príspevky. To všetko za 3 Eurá. Toľko predsa dáte za jedno-dve pivká. 

Na stránke ešte nájdete archív koncertovktoré už prebehli a môžete si ich celé pozrieť zo záznamu za 1 Euro. Podporíte tak kapely, tento projekt a užijete si svojich obľúbených interpretov úplne inak, ako obyčajne. Čím viac vás bude prispievať, tým viac koncertov vám budeme môcť sprostredkovať. Takže za nás všetkých aj za umelcov 

ĎAKUJEME.

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac o cookies →